Zasady są po to by je łamać

by / / BartCoin, bartek żukiewicz, blog, jak odnieść sukces, jak zaczac, jak zarabiać przez internet, kryptowaluty, motywacja, motywowanie, pewność siebie, pieniądze, poradnik, praca w domu, praca w internecie, rozwijam siebie, samorozwój, skuteczność działania, szczęście, tutorial, video motywacyjne, youtube, Zarabianie w internecie, zukiewicz
Zasady są po to by je łamać

Zasady są po to by je łamać

Dzisiaj kolejna zasada sukcesu…

Ta zasada została wymyślona przez Arnolda Schwarzeneggera. Na pewno to jest człowiek, którego warto posłuchać bo ma mądre rzeczy do powiedzenia. Arnold Schwarzenegger powiedział jasno, że jedną z zasad sukcesu jest to żeby łamać zasady.

Jak to mamy rozumieć?

Czy tutaj chodzi o to, żeby np. łamać prawo, oszukiwać ludzi, gwałcić, mordować, kraść?

NIE!

Zupełnie nie o to chodzi… tu nie chodzi o to żebyś łamał zasady prawa, tylko zasady ogólne przyjęte przez społeczeństwo.

Jakie to mogą być zasady?

Może to być np. :

1) Ciężka praca uszlachetnia”

2) Tylko ciężką pracą ludzie się bogacą”

Czy to jest prawda?

No nie do końca… oczywiście trzeba dawać z siebie wszystko i trzeba wkładać w to czas, jeżeli na początku rozwijasz swój biznes, rozwijasz swoją firmę albo bierzesz udział w promowaniu jakiejś firmy. Tylko pamiętaj, że nie chodzi tutaj o ciężką pracę… że Ty masz nosić worki, pracować na budowie, być mechanikiem itd. Bo niektórzy uważają, że jeżeli zarobiłeś uczciwe pieniądze to powinieneś mieć smar albo brud pod paznokciami bo wtedy znaczy, że własnymi rękoma zarobiłeś te pieniądze. W dzisiejszych czasach to traci na wartości, bo tak naprawdę można zarobić pieniądze nawet nie wychodząc z domu, używając po prostu komputera… Więc moim zdaniem w żadnym wypadku ciężka praca fizyczna nie uszlachetnia.

Albo np.:

3) „Skończ studia, znajdź dobrą/ dobrze płatną pracę, idź na emeryturę” i wtedy sobie żyj w wieku emerytalnym załóżmy 65 lat i wtedy możesz sobie żyć i mieć wszystko gdzieś… wtedy dopiero będziesz miał czas, żeby np. rozwijać się, jeździć czy cokolwiek innego.

Moim zdaniem nie powinieneś myśleć w ten sposób… powinieneś myśleć tak, żeby jak najszybciej, w jak najszybszym wieku po prostu pójść na emeryturę.

Czy to znaczy, że jeżeli jesteś emerytem to znaczy, że jesteś stary?

NIE!

To znaczy, że nie musisz pracować i jesteś wolny finansowo. Możesz zrobić to w dowolnym wieku… może to być 25 lat, może to być 30 lat, może to być 18 lat (bo są też takie osoby). Więc tego Ci życzę, żebyś zdobył tą wolność finansową, zanim będziesz w wieku emerytalnym, bo moim zdaniem wtedy będzie troszkę za późno, żeby sobie poszaleć.

Albo np.:

4)Słuchaj się rodziców w każdej kwestii ze względu na to, że oni mają doświadczenie, którego Ty nie masz”.

Tylko pytanie, czy oni mają doświadczenie w tych kategoriach, które Ciebie interesują? Jaka to może być kategoria?

np. jeżeli oglądasz mój kanał, na pewno może to być kategoria finansowa. I teraz pytanie czy Twoi rodzice są dobrym przykładem jeśli chodzi o naśladowanie, jeśli chodzi o kategorię finansową, czy oni osiągnęli wyżyny możliwości jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy? Jeżeli nie to nie powinieneś ich słuchać z tego względu, że oni nie są Twoimi mentorami. Znajdź osobę, która zarabia pieniądze, która pokazuje jak to robić i zduplikuj ją! Tak zarobisz po prostu pierwsze pieniądze, nie pytając o rady swojej mamy, swojej babci, czy kogokolwiek innego.

Więc tak jak jeszcze raz Ci tutaj powiem, zasada na dzisiaj jest taka żebyś łamał zasady ogólne przyjęte przez społeczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP