Pewność finansowa BARDZO ważny czynnik

by / / BartCoin, bartek żukiewicz, blog, dochod pasywny, jak byc szczesliwym, jak odnieść sukces, jak sprzedawac, jak zaczac, jak zarabiać przez internet, mateusz grzesiak, motywacja, motywowanie, mowa ciala, pewność siebie, pieniądze, poradnik, pozytywne myślenie, rozwijam siebie, samorozwój, skuteczność działania, sprzedaż, szczęście, tutorial, video motywacyjne, Zarabianie w internecie, zukiewicz
Jak sprzedawać? Pewność finansowa BARDZO ważny czynnik

Jak sprzedawać? Pewność finansowa BARDZO ważny czynnik

Dzisiaj będzie kolejna ze stu zasad sukcesu, będziemy rozmawiać na temat pewności finansowej. Wytłumaczę Ci co to jest i po co nam ta pewność finansowa jest potrzebna.

Wyobraź sobie, że masz zbudowany dochód pasywny + posiadasz na swoim saldzie jakiegoś rodzaju oszczędności. Załóżmy, że jesteś świadomy i pewny tego, że jesteś dobrze zabezpieczony. Wyobraź sobie teraz, że idziesz na spotkanie biznesowe, bądź chcesz sprzedać jakiś produkt lub usługę.

Jak teraz będzie Twoja rozmowa przebiegać?

Twoja rozmowa będzie przebiegać mniej więcej tak:

Słuchaj, Ty masz pewnego rodzaju problem, ja wiem jak Twój problem rozwiązać… i możemy się zamienić. Ja rozwiąże Twój problem, Ty zapłacisz mi za to pieniędzmi. Chcesz skorzystać z moich usług? Świetnie! Bardzo chętnie Ci pomogę. Nie chcesz robić ze mną interesu? Nie ma żadnego problemu, możesz po prostu odejść. Mi to przysłowiowo wisi koło…”

Wiesz co wtedy się dzieje? Pieniądze do Ciebie szybciej zaczynają iść. Pamiętaj, pieniądze nie idą do ludzi, którzy po prostu są zdesperowani, żeby je zarobić. Pieniądze idą do ludzi, którzy ich nie potrzebują.

Zaraz Ci wytłumaczę dlaczego, ale rzeczywiście tak jest… Pieniądze idą do ludzi, którzy ich nie potrzebują, mają oszczędności i potrafią je pomnażać.

Jeżeli by tak nie było to ludzie harujący na etacie, którzy są w pogoni za pieniędzmi, którzy są zdesperowani do tego, żeby zarobić pieniądze, by naturalnie byli milionerami. Jednak tak się nie staje.

Teraz wyobraź sobie odwrotną sytuację… Przychodzi do Ciebie koleś, który jest zdesperowany do tego, żeby zarobić pieniądze. Jak w tym momencie czujesz się Ty jako osoba, której coś jest przedstawiane? Czujesz, że ten gość ma presję, żeby Ci to sprzedać. Wiesz, że on w tym momencie, nie chce Ci tego sprzedać, żeby Ci pomóc, nie chce rozwiązać Twojego problemu, tylko czujesz wewnętrznie, że on przyszedł tutaj dlatego, że chce Ci to sprzedać, żeby zarobić prowizje… bo np. ma długi, zbiera kasę na wakacje, albo na cokolwiek…

A jeżeli Ty czujesz się jako profesjonalista, czujesz się zabezpieczony to nie sprawiasz wgl takiego wrażenia.

Wiec z kim Ty byś chciał robić interesy? Z człowiekiem, który jest zdesperowany. Który próbuje Ci coś wcisnąć na siłę? Czy może z człowiekiem, który ma „wyrąbane” na to czy ta transakcja się zapnie, dlatego że on już jest zabezpieczony, on nie potrzebuje tej transakcji… ale jeżeli chcesz z nim dobić targu i skorzystać z jego usługi to jak najbardziej, ale oczywiście tu nie ma żadnej presji. Ludzie uwielbiają taką sytuację kiedy Ty czegoś im nie wciskasz…

np. weź sobie Mateusza Grzesiaka… on za spotkanie, z tego co pamiętam brał 5 tys. złoty za jedną godzinę (może już podniósł cenę). I ludzie oczywiście ustawiali się do niego całą kolejką.

Dlaczego takie coś się mogło wydarzyć?

1) Zrobił swoją markę, więc ludzie wiedzieli, że jeżeli przyjdą do niego to on zrealizuje ich potrzebę, wytłumaczy im, pokaże coś konkretnego co potem przyniesie zysk, oczywiście pośrednio w przyszłości w ich życiu.

2) Po drugie on nie robi czegoś takiego, że jest jakaś presja. Jeżeli masz ochotę skorzystać z jego usług, jest do dyspozycji, skontaktuj się z nim osobiście. On wtedy Ci wytłumaczy co powinieneś zrobić w swoim życiu, żeby było lepiej. Ale jeżeli nie masz ochoty to jak najbardziej, Mateusz tutaj nie naciska na to, żebyś mu zapłacił jakiekolwiek pieniądze. Jeżeli będziesz takim natrętnym i zdesperowanym „wciskiwaczem” to naturalnie nie będziesz zarabiał pieniędzy.

Dlaczego?

Dlatego, że sukces przyciąga sukces. Jeżeli będziesz czuł się bogaty, jeżeli będziesz ubierał się jak osoba bogata, będziesz sprawiał takie wrażenie to naturalnie o wiele łatwiej będzie Ci sprzedać Twój produkt. Jeżeli chcesz zarabiać więcej spraw byś wyglądał i czuł się pewnie. Wtedy kiedy będziesz coś sprzedawał, albo będziesz cokolwiek robił to wtedy ta pewność będzie od Ciebie biła. W momencie kiedy jesteś zdesperowany do tego, żeby coś sprzedać → o wiele ciężej Ci będzie to sprzedać… Zmień to to zobaczysz jaka jest różnica.

Pamiętaj jeszcze, że jeżeli chcesz czuć się pewnym finansowo ( a to widać po Tobie), pamiętaj że musisz zawsze oszczędzać część środków, które zarabiasz. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób to zrobić, wpisz sobie → Bartek Żukiewicz oszczędzanie. Tam mam kilka sprawdzonych sposobów, jak możesz oszczędzić pieniądze, dodatkowo jak dzielić i ile oszczędzać miesięcznie.

Pamiętaj, że jeżeli będziesz czuł się pewnie → zrobisz dobre wrażenie!

A pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP