Darmowe kryptowaluty AIRDROP

Darmowe kryptowaluty AIRDROP

Darmowe kryptowaluty AIRDROP

Cześć, na tej podstronie będę wstawiał darmowe sposoby na zarobek w internecie. Czyli jak zgarnąć darmowe krypto-waluty z airdropów bez inwestycji.

Pierwszy strzał to Trading 212. Daje on akcje do 100 FUNTÓW za darmo. Wystarczy zrobić KYC i zasilić konto min. 1 zł. Sam proces trwał 5 minut. Więc myślę że warto. Akcje przyznawane są losowo. Jedno dostają np 100 zł drudzy 400 zł. Sprawdź czy ty masz szczęście.

Platforma #Trading212 wielki powrót promocji

PROMOCJA ZAKOŃCZONA w 1 tyg. Marca 2020 właśnie została reaktywowana Odbierz swoje akcje o wartości nawet 100 GBP w paru prostych krokach:

Jeśli masz szczęście to masz szanse na 21×100 GBP

Pobieramy aplikacje z linku

www.trading212.com/invite/GIO0GykY

1.Otwórz konto otrzymamy po jednej darmowej akcji o wartości max. 100 GBP!

2. Uzupełniamy profil i wybieramy TYLKO konto Trading 212 Invest, a konta CFD NIE CHCEMY

2.5 wybierz konto EURO LUB GBP bo dostaniesz do 100 zł a nie do 100 funtów przy wyborze konta PLN

3. Weryfikacja KYC (dowód + potwierdzenie zamieszkania [ mnie nie prosili o to) może być wyciąg z revoluta w którym widać nasz adres. ( klikamy szczegóły – obok saldo w revolut – wybieramy miesiące) —- Musi być to plik PDF) jeśli masz problem z załadowaniem PDF przez aplikacje wyślij maila z tym plikiem PDF na adres: id@trading212.com

4. Robimy depozyt na kwotę równowartościowi 1EUR/GBP/PLN (zależy jakie konto wybraliśmy EUR, PLN czy USD) z revoluta nie chciało przejść ale z polskiego konta na i angielskiego bez problemu

5. W ciągu 24h otrzymujemy darmowe akcje spółek giełdowych na swoje konto!6.

6. moje akcje pojawiły się po 20 min.

WYPŁATA (będzie do tego video)

Akcje z promocji możemy sprzedać po upływie 3 dni, a pieniądze znajdą się na koncie do 30 dni. Klient oraz polecony otrzymują taką samą akcję. Niniejszą Promocję organizuje Trading 212 UK.

LINK → www.trading212.com/invite/GIO0GykY

Darmowe kryptowaluty AIRDROP

TOP