Jak zyskać na Uber i AirBnB z Crypto: Projekt pomaga inwestować w firmy IT

by / / bartek żukiewicz, bitcoin, blockchain, co to bitcoin, czym jest bitcoin, dochod pasywny, giełda, giełda kryptowalut, jak dziala bitcoin, jak odnieść sukces, jak sprzedawac, jak zarabiać przez internet, kasa z neta, kopanie bitcoina, kryptohajs, kryptowaluta, kryptowaluty, marketing, praca w internecie

Jak zyskać na Uber i AirBnB z Crypto: Projekt pomaga inwestować w firmy IT


zarabianie w internecie kryptowaluty bitcoin

 

BaseCore, amerykański projekt blockchain, ujawnia nową koncepcję tokena bezpieczeństwa, która umożliwia
inwestowanie w prywatne firmy IT, takie jak Uber, AirBnB i Grab.
Według białej księgi projektu token BaseCore jest wspierany przez portfel zawierający aktywa prywatnych firm IT.

Aktywa te nie są możliwe do nabycia na giełdzie, ponieważ spółki nie są publiczne.
Artykuł stwierdza: „Ta cecha tokena pozwala mu stać się jedną z najbardziej stabilnych walut cyfrowych na rynku.
” Firma BaseCore zamierza kupować udziały od prywatnych firm IT i tokenizować je, tworząc cyfrowe zasoby – token bezpieczeństwa BaseCore.

Dodatkowo firma stworzyła własną platformę wymiany do kupowania, sprzedawania i wymiany tokenów zabezpieczających. Token BaseCore to narzędzie inwestycyjne o podwójnym przeznaczeniu: obejmuje inwestycje na rynku aktywów, w postaci prywatnych firm informatycznych, a także potencjalny wzrost największych kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) .
Model finansowy firmy BaseCore zakłada oparty na dolarze system płatności przy dokonywaniu inwestycji finansowych w prywatne firmy. „W praktyce oznacza to, że w przeciwieństwie do większości zaproponowanych alternatyw, nabywcy tokena BaseCore, którzy wymieniają go na BTC i ETH, otrzymują dodatkową możliwość inwestowania na rynku prywatnych firm IT. Gwarantuje to również utrzymanie wszystkich możliwych zysków, jeśli zwiększy się wartość „dolara” lub „fiata” zainwestowanego w token kryptowalutowy „, czytamy w białej księdze.
Biorąc Excalibur Platforma BaseCore działa na protokole wymiany Excalibur, który zapewnia wymianę tokenów standardowych ERC-20. Excalibur działa jako zdecentralizowana otwarta wymiana API stworzona przy użyciu bezpiecznego protokołu Inter-Planetary File System (IPFS).

„Obecnie większość zdecentralizowanych wymian nie jest całkowicie zdecentralizowana i ma podstawowe problemy dotyczące bezpieczeństwa i dostępności interfejsu na serwerze” – zauważa zespół BaseCore.
Przedstawiciele zespołu podkreślają, że na przykład na platformach EtherDelta i TokenStore interfejs nie odpowiada trendom UX. Ponadto, w TokenStore, z pewnymi umiejętnościami, użytkownik może złożyć zamówienie,
które przekracza saldo na platformie lub wykonać zlecenie offline (znając hash), nawet jeśli zostało wcześniej anulowane.

Aby uniknąć takich problemów, firma BaseCore wdrożyła podstawowy algorytm wymiany aktywów uwzględniający wszystkie wady innych zdecentralizowanych giełd. Na przykład, protokół IPFS umożliwia każdemu użytkownikowi szybki dostęp do interfejsu, niezależnie od wydajności serwera i tak dalej. IPFS zapobiega również atakom DDoS i podobnym działaniom,
z którymi często spotykają się wymiany. Każda nowa wersja Excalibura IPFS ma unikalny skrót, który wyklucza możliwość podszywania się kodu źródłowego. Społeczność może zweryfikować bieżący skrót lub pobrać lokalną wersję wymiany.

„W przyszłości zamierzamy zrezygnować z klasycznych wersji hostingu i wydań tylko do użytku lokalnego i uruchomić na IPFS” – mówi zespół BaseCore. Interfejs platformy BaseCore zawiera intuicyjną, pojedynczą aplikację i mobilny projekt adaptacyjny. Firma planuje dodać narzędzia do pracy z portfelami i innymi statystykami dotyczącymi aktywów bezpieczeństwa. Wśród nadchodzących aktualizacji znajduje się pulpit z dokładną równowagą, możliwością prywatnych wymian za pomocą hasha, warunkową realizacją zamówień automatycznych, możliwością tworzenia depozytów za pośrednictwem tworzenia wewnętrznej stablecoin i wiele więcej.

Co więcej, platforma BaseCore będzie zawierać mechanizm weryfikacyjny zapewniający zgodność dostawców tokenów i akredytowany status kupujących token, oprócz standardowych procedur Know Your Customer i Anti-Money Laundering.

Na tym etapie Excalibur kończy rejestrację, uzyskuje licencję EMI i inne niezbędne licencje handlowe. Kiedy BaseCore zgłosił się do Cointelegraph, projekt Excalibur jest obecnie na etapie zamkniętych testów alfa, chociaż zaproszenie można uzyskać przez ich link GitHub. Dostępna jest również lokalna wersja IPFS na GitHub.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP