Jak zmotywować siebie do działania?

by / / BartCoin, bartek żukiewicz, blog, jak byc szczesliwym, jak odnieść sukces, jak zaczac, motywacja, motywowanie, pewność siebie, pieniądze, poradnik, pozytywne myślenie, rozwijam siebie, samorozwój, skuteczność działania, szczęście, tutorial, video motywacyjne, youtube, zukiewicz
Jak zmotywować siebie do działania?

Jak zmotywować siebie do działania?

Jeśli potrzebujesz kogoś do zmotywowania siebie samego to nigdy nie będziesz w pełni zmotywowany. Ludzie, którzy osiągają sukcesy motywują się sami. Często ludzie przykładają sporą wagę do opinii swojej rodziny i przyjaciół. Jeśli nie maja od nich zgody to traktują to jako wymówkę. Mój mąż, moja żona, moje dzieci, moi znajomi nie wspierają mnie.

I wiesz co? Nie oczekuj, że tak będzie. Musisz nauczyć się nie być samotnym będąc samemu. Taka jest droga.

To jest najczęstszy problem powstrzymujący od sukcesu. Nie jak zrobić czy co zrobić. Tylko to, że większość ludzi nie potrafi działać bez wsparcia najbliższych i samemu się motywować.

Pewnie zadajesz sobie pytanie: Jak mogą mnie nie wspierać? Przecież chce zarobić pieniądze, żeby było nam wszystkim w życiu lepiej. Ale oni tego nie rozumieją i nie będą. Wiesz czemu?

Bo zostali wychowani w niededukowanym biznesowo i ekonomicznie systemie. Gdzie uczą żyć w określony sposób. Idź do szkoły, zdobądź dobre stopnie, zdobądź dobra prace, weź ślub, zrób dziecko, weź kredyt na mieszkanie. Wszystko co jest nie zgodne ze schematem jest złe. Jeśli chcesz podążać swoją ścieżką to jest to dziwne. Nie możesz być normalny? Zachowywać się jak inni? Nie podejmować ryzyka? Grać bezpiecznie?

Czym bardziej się oddalasz tym bardziej myślą, że Cię stracą. Że zostawisz ich za sobą. A Twoi kumple? Naprawdę myślisz, że chcą żebyś nie pracował? Żebyś latał na wakacje na, które ich nie stać? Żebyś miał auto na, które nie mogą sobie pozwolić? Podcinanie skrzydeł to ludzka natura. Więc nawet nie myśl o ich wsparciu, po prostu tracisz swój czas.

To jest twoje życie i nikt nie przeżyje go za Ciebie, rób to co wiesz, że musisz robić. Jeśli potrzebujesz motywacji od kogoś nie osiągniesz sukcesu.

Jeśli nawet nie możesz wstać z łóżka jak masz wolne by zrobić „robotę” to jakim prawem chcesz odnieść sukces? Jak chcesz być lepszy od innych? To się nie stanie… Musisz być samowystarczalny, zobacz na jaka kolwiek branże: sport, biznes, rozrywka.

Jeśli chcesz być tak wielki to musisz wymagać od siebie więcej niż inni…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP