Czym się różni milioner od człowieka który żyje jak milioner

by / / bitcoin, dochod pasywny, ehtereum, futureadpro, Futurenet, jak odnieść sukces, kryptowaluta, kryptowaluty, lisk, marketing, mlm, motywacja, motywowanie, multi level marketing, pewność siebie, praca w domu, rev share, video motywacyjne, Zarabianie w internecie, zcash, zukiewicz
Jak postępują bogaci ludzie bartekzukiewicz

Czym się różni milioner od człowieka który żyje jak milioner

Czym się różni milioner od człowieka który żyje jak milioner – Często w teraźniejszym świecie spotykamy się z sytuacją w której osoba pozornie bogata bo posiada np : Duży dom czy sportowy drogi samochód nie jest tak naprawdę bogata. Dlaczego tak jest? Ludzie często żyją ponad stan dlatego że chcą się przypodobać rodzinie, sąsiadom czy znajomym. Osoba która jeździ autem za 100 tys. zł staje się automatycznie autorytetem. Ludzie którzy nie są w stanie zarobić na takiego auto pytają go jak to zrobił i uważają go za kogoś wielkiego. Ludzie tego potrzebują. Lubią kiedy mogą komuś zaimponować bo to podbudowuje ego i powoduje dobry nastrój. Jednak czy takie zachowanie działa na nasze życie pozytywnie? Odpowiedź brzmi NIE. Robiąc w ten sposób stwarzamy tylko sytuacje w której zadłużamy się coraz bardziej. Zamiast kupować auta i domy powinniśmy budować dochód pasywny. Przykład: Masz 100 tys kupujesz sportowe BMW.  Po wyjeździe z bramy dealera samochodowego wartość auta spada o 30% po roku ok 50%. Gdybyś te auto chciał sprzedać po roku to masz 50 tyś. Czyli masz mniej niż miałeś na początku. Ale gdybyś zainwestował te 100 tyś w dochód pasywny np: Bitclub to masz 7% miesięcznie czyli 7 tys zł miesięcznie. Gdybyś dalej chciał furę to możesz wziąć ją w leasing. Po opłacie leasingu ok 3tys zł zostało by ci co miesiąc na czysto 4 tyś zł dochodu pasywnego. Czy taka opcja nie jest lepsza niż kupno auta za gotówkę? Moim zdaniem zdecydowanie tak!

Załóżmy że chodzi o życie. Dostałeś milion w spadku, wygrałeś lub może dostałeś mieszkanie po dziadkach. Kupując za ten milion dom ale dalej zarabiając w pracy na etacie np: 5 tyś. zł po opłacie kosztów utrzymania, domu, życia, auta, dzieci i wielu innych może ci zostać np tysiąc zł miesięcznie na „zabawę” ALE inwestując milion zł w dochód pasywny np Bitclub jesteś w stanie CO MIESIĄC dostawać 70 tyś ZŁ dzięki temu że pomagasz rozwijać infrastrukturę przesyłu BITCOINÓW czyli jednej z największych technologii 21 wieku, która zrewolucjonizuje wiele dzisiejszych rynków. I to właśnie jest życie milionera a nie status.

 

Zanim zaczniesz inwestować zapoznaj się z regulaminem w zakładce ZASADY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP