Bank centralny Peru twierdzi, że kryptowaluty są ryzykowne ze względu na dużą zmienność

by / / bitcoin, dochod pasywny, jak odnieść sukces, kryptowaluta, kryptowaluty, marketing, motywacja, praca w domu, Zarabianie w internecie, zukiewicz
kryptowaluty bitcoin bartek zukiewicz

Bank centralny Peru twierdzi, że kryptowaluty są ryzykowne ze względu na dużą zmienność

kryptowaluty bitcoin bartek zukiewicz

kryptowaluty bitcoin bartek zukiewicz jak zarabiać w internecie

 

Bank centralny Peru zareagował na niedawne załamanie się rynków kryptorzednych,
ostrzegając o dużej zmienności walut cyfrowych na Twitterze w piątek, 16 listopada.
W swoim ostatnim poście peruwiański bank centralny włączył grafikę Bloomberg do ceny Bitcoin’s (BTC)
od grudnia 2017 do połowy listopada 2018 r. Zdjęcie przedstawia oświadczenie: „Kryptowaluty nie są wspierane przez banki centralne i stanowią ryzyko ze względu na dużą zmienność cen, oszustwa i możliwość ich wykorzystania w nielegalnej działalności. Cena Bitcoina spadła o 56% w październiku 2018 r., A w listopadzie straciła dodatkowe 13%. ”

 

Według hiszpańskiego crypto outlet Criptonoticias, Peru nie rozwija obecnie żadnego rodzaju regulacji kryptograficznych. Jednak we wrześniu 2017 r. Nadzór bankowy i ubezpieczeniowy kraju (SBS) dołączył do konsorcjum R3 związanego z blockchainami, aby przeprowadzić badania nad technologią i zbadać jej ewentualne wdrożenie w Peru. Co więcej, liczba podmiotów zajmujących się handlem kryptograficznym w Peru stale rośnie w ciągu 2018 r. Według danych dostarczonych przez stronę internetową poświęconą statystyce kryptograficznej Coin Dance z LocalBitcoins, rok rozpoczął się z około 17 transakcjami BTC sprzedawanymi co tydzień w Peru, ale pod koniec września kwota ta osiągnęła prawie 150 BTC na tydzień.

 

Ostatnio rynki krypto drastycznie spadły od środy, 14 listopada, kiedy BTC zanotował spadek poniżej 5 000 USD po raz pierwszy w 2018 roku i inne główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin Cash (BCH), tracąc połowę ceny. Dzisiaj, 20 listopada, BTC osiągnęło najniższy poziom od października 2017 r., Spadając do 4.237 USD w jednym punkcie w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOP